top of page

schoolobe Turizm İngilizcesi Eğitimi

schoolobe TURİZM İNGİLİZCESİ KURSU

hedefler

Turizm profesyonellerinin İngilizce becerilerini geliştirmek için tasarlanmış öğrenme çözümleri sunulmaktadır. Kurs, genel olarak kullanıcıların dinleme, konuşma ve okuma becerilerini geliştirme özelliğine  sahiptir.

 

Bu öğrenmenin amacı, otel hizmetlerinin kalitesini artırarak çalışanlarının iletişim becerilerini geliştirmektir. Bu kurs esnek bir yapıya sahiptir, SCHOOLOBE kullanıcıları kendi programlarına bağlı olarak ve kendi uygun görecekleri mekanda  öğrenebilirler. Entegre edilmiş yönetim platformu, öğretmenlere öğrencilerinin öğrenme sürecindeki gelişimini izleme imkanı sağlar.

Turizm İngilizcesi Kursunun Kapsamı

Turizm İngilizcesinde, öğrenciler turizm sektörü bağlamında günlük iletişim için gereken sözlü ve yazılı bilgilere erişir ve bunları kullanır.

Çeşitli yazılı ve çoklu ortam metinleri, temel turizm İngilizcesi bilgisine ihtiyaç duyan öğrenciler için uygun kelime dağarcığı ve temel sözdizimi yapılarını içerir.

Turizm İngilizcesi Kursu ile Turizm Dünyası ve Kariyer Hayatında Başarı elde et!

Turizm dünyasında başarı için hedefiniz Turizm  İngilizcesi hakimiyeti mi? Aradığınız şey English Discoveries ile ilişkilendirilmiş saygın çevrimiçi dil okulu Schoolobe'dan başkası değil.

English Discoveries Hakkında

English Discoveries, SCHOOLOBE ailesinin vazgeçilmez bir parçası, TOEFL ve TOEIC testlerinin üreticisi olan ETS tarafından geliştirilen benzersiz müfredatıdır.

Neden 'schoolobe' ile Turizm İngilizcesi

Turizm İngilizce Müfredatı: Platformumuz, turizm profesyonelleri, öğrenciler ve meraklıları için özenle tasarlanmış özel bir müfredat sunar. Rehber olmak isteyenlerden otel yöneticilerine ve seyahat acentalarına kadar herkesin turizm endüstrisindeki özel dil ihtiyaçlarına hitap eden kurslarımız bulunmaktadır.

 

• En Son Teknolojiyi Kullanma: English Discoveries, sizi turizm senaryoları, müşteri etkileşimleri ve gerçek dünya kelime dağarcığına daldırmak için son teknolojiyi kullanır. Kendinizi tamamen içine kaptıracağınız etkileşimli bir öğrenme deneyimi sunar.

 

• Uzman Rehberlik: Turizm İngilizcesinde uzmanlaşmış deneyimli eğitmenlerin bilgi ve deneyimlerinden faydalanın. Ekibimiz, başarınız için kişiselleştirilmiş rehberlik ve geribildirim sunarak size destek olmaya adanmıştır.

 

• Esneklik: Turizm endüstrisinin dinamik doğasını anlıyoruz. English Discoveries, turizmle ilgili taahhütlerinize göre öğrenme programınızı şekillendirmenize olanak tanıyan esnek öğrenme seçenekleri sunar.

Referanslar

bottom of page