top of page

schoolobe İş İngilizcesi Eğitimi

schoolobe İŞ İNGİLİZCESİ KURSU

hedefler

Adaylar günlük iş yeri iletişimi için gerekli olan sözlü ve yazılı bilgilere çeşitli medya ve metin türleri aracılığıyla erişir ve bunlardan faydalanır.

 

Adaylar, iş yerinde karşılaşacakları konular ve durumlarla ilgili sözlü etkileşimlere maruz kalır ve bu etkileşimlere katılır. Sözlü ve yazılı metinler, başlangıç ve ön orta düzey öğrenciler için uygun basit kelime dağarcığı ve temel sentaktik yapılar içerir.

İş İngilizcesi Kursunun Kapsamı

Satış

Ünite Açıklaması Bu ünite satış konusuna odaklanmaktadır. Öğrenciler bir gazete satıcısından gelen bir sesli mesajı dinleyecekler. Bilgisayar satıcıları için kısa bir ilanı okuyacaklar ve randevusu için gelen birini karşılayan bir resepsiyonistin diyalogunu dinleyecek ve katılacaklar. Dilbilgisi bölümü, zamirleri ve şimdiki zamanı incelemektedir.

İşletme Yönetimi

Ünite Açıklaması Bu ünite bir işletme yönetimi hakkındadır. Öğrenciler, "Çalışanlar" dergisi hakkında bir sesli mesajı dinleyecekler. Kendi temizlik işini başlatan bir kadın hakkında bir makale okuyacaklar ve işvereninin bir işçisini azarladığı bir diyalogu dinleyecek ve katılacaklar. Dilbilgisi bölümü, sıfatların karşılaştırması ve Basit Geçmişi incelemektedir.

İş Dünyası

Ünite Açıklaması Bu ünite iş dünyasına odaklanmaktadır. Öğrenciler, bir iş başvurusunda bulunan bir iş adamından gelen bir sesli mesajı dinleyecekler. Bir genç kadının bir mağazadaki yaz işinden şikayet eden bir e-postasını okuyacaklar. Ayrıca, kendilerini tanıtan iki iş adamı arasında bir diyalogu dinleyecek ve katılacaklar. Dilbilgisi bölümü, emirleri ve yardımcı fiilleri incelemektedir.

İş İngilizcesi Kursu ile İş Dünyası ve Kariyer Hayatında Başarı elde et!

İş Dünyasına başarı için hedefiniz iş ingilizcesi hakimiyeti mi? Aradığınız şey English Discoveries ile ilişkilendirilmiş saygın çevrimiçi dil okulu Schoolobe'dan başkası değil.

English Discoveries Hakkında

English Discoveries, SCHOOLOBE ailesinin vazgeçilmez bir parçası, TOEFL ve TOEIC testlerinin üreticisi olan ETS tarafından geliştirilen benzersiz müfredatıdır.

Neden 'schoolobe' iş İngilizcesi

• İş İngilizcesi Müfredatı: Platformumuz, Akademik Okuma becerilerinizi geliştirmeyi amaçlayan özenle tasarlanmış bir müfredat sunmaktadır. Öğrenci, araştırmacı veya akademik profesyonel olun, kurslarımız karmaşık metinleri anlama ve analiz etme becerinizi geliştirmek için tasarlanmıştır.

• Son Teknoloji Öğrenme Teknolojisi: English Discoveries; schoolobe'nin temel müfredatı, sizi sürükleyici ve etkileşimli bir öğrenme deneyimine taşımak için son teknolojiyi kullanmaktadır. Akademik metinler, etkileşimli egzersizler ve çoklu ortam kaynaklarıyla dolu bir dünyaya dalın.

• Uzman Rehberlik: Ekranınıza bilgi birikimlerini getiren deneyimli eğitmenlerin bilgeliğinden faydalanın. Ekibimiz başarınıza adanmıştır ve öğrenme yolculuğunuz boyunca kişiselleştirilmiş rehberlik ve yapıcı geri bildirim sunar.

• Esneklik: Akademik hayatın taleplerini tanıyan English Discoveries, akademik taahhütlerinize uyum sağlamanıza izin veren esnek öğrenme seçenekleri sunar.

Referanslar

bottom of page